Üniversite MobiL Chat

ÜNİVERSİTE MOBİL CHAT :Lise’den sonra bir meslek edinmek ve daha fazla eğitim almak amacı ile üniversiteye gideriz üniversite ya da diğer adıyla yükseköğretim, üniversitelerde ve meslek yüksekokullarda 2 yıllık yapılmış olan öğretimdir. Avrupa’da ve dünyada diğer  ülkelerinden farklı olarak Türkiye’deki üniversiteler mesleki eğitim zorluğuna göre en az 3 ya da 4 yıllık devamlı eğitim veren lisans veya fakülte, 2 yıllık eğitim veren ön lisans veya meslek yüksekokulu eğitim programları vardır. Bu durumu belirlemek amacı ile sınavlara girilir. Bazı ülkelerde bölümüne ve ülkeye göre göre lisans için eğitim süresi 5-6 yıllık olanları da bulunmaktadır. Ayrıyetten “uygulamalı bilimler yüksekokulu” olarak adlandırılan 4 yıllık lisans eğitimide vardır. Bunların yanı sıra yine Türkiye’de öğrencilerin derslere fiziki olarak katılma zorunluluğu olmayan bir öğretim şekli olan açıköğretim üniversitesi’de ayrı bir çeşit eğitim şekli olarak sayılabilir. Anadolu üniversitesi açık öğretim konusunda yurdumuzun bilinen üniversitesidir.Uzaktan eğitim prensibine dayalı son zamanlarda bilgisayar ve internet erişiminin artmasıyla beraber daha da yaygınlaşan öğretim biçimidir. Türkiye’de lisans ve ön lisans ve yüksek lisans öğretimleri yapılmaktadır.
Üniversite, Eflatun ve Aristo’nun hiçbir politik ve dini baskı unsuru olmadan öğrencileri ile felsefi tartışma yarattıkları ortamdan esinlenerek günümüze kadar evrensel ölçekte bağımsız ve tüzel kişiliğe sahip kurumlar olarak “universitas” üniversite adını almışlardır. Üniversite felsefi tartışma ortamında akıl sürecini duygusal sürecin önüne alarak kişilerin olayları görerek ve tartışarak farkına varılabilirliğini sağlayan ortamlardır.Eğitim alınan alanlarda mesleki olarak yeterli bilgiler öğrenilmektedir.daha ilerlemek isteyen kişiler yüksek lisans doktora ve ileri eğitimleride alabilirler.

Sizlerde üniversiteli insanlarla tanışmak sohbet etmek isterseniz vede üniversiteli arkadaşlar başka üniversiteli olsun veya üniversiteli olmasın insanlarla tanışmak sohbet etmek için sitemize gelerek seviyeli ve ücretsiz olarak sohbet odalarımızda sohbetlerimize katılabilirsiniz.

üniversite sohbet üniversite chat mobil sohbet mobil chat sehir sohbet sehir chat sohbet odaları sohbet siteleri chat odaları chat siteleri seviyeli sohbet bedava sohbet ücretsiz sohbet üyeliksiz sohbet kameralı sohbet sesli sohbet yetişkin sohbet kızlarla sohbet kızlarla chat kızlarla mobil sohbet kızlarla mobil chat canlıradyo canlıradyo dinle mobil canlıradyo dinle dj dj alım mirc mirc indir mirc sohbet irc irc sohbet

bedava chat