Sohbet odaları ve akıllı cihazlar

 

Akıllı telefonlar artık hayatımızın en önemli parçalarından bir tanesi haline gelmeye başladı.

Akıllı telefonlar günümüzde birçok işletim sistemine sahiptir bu grubun başta gelen en tecrübeli isimleri tabii ki alttaki ilk sıraladığımız listedir Apple; iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, iOS, macOS, watchOS ve devamın da Google Android, Blackberry, Nokia Symbian, Microsoft Windows Phone, gelmektedir. En yaygın kullanılan Markaların başında Apple, Samsung peşinden Nokia gelmektedir. yukarıda yazdığım bu işletim sistemlerine birçok telefona yükleyebilmek ve devamlı güncel edebilmek de mümkündür aynı zamanda.

Günümüz teknoloji ve akıllı cihazların her geçen gün yeni modellerinin çıktığı büyük altın çağı yaşıyoruz sürekli değişim dönüşüm içinde olan bu sektör her modelinde kullanıcılarına yeni özelikler sunuyor tabi bu akıllı cihazlarda Flash ve Java desteği olmadığı başka bir gerçek özelikle Sohbet sitelerinde akıllı cihazlar’dan girmek çok zordu geçmişte şuan geldiğimiz ortamda bu durum aşıldı mobil sohbet sistemleri ön planda artık zaten Türkiye’de ilk kullanıcılara mobil Chat desteği sunan tek sohbet sitesi olmanın gururunu yılarca yaşadık Flash’sız Java’sız sohbet imkanı sunan eski bir sohbet sitesi olduğumuzu binlerce kullanıcı biliyor daha önce iş yerlerinde çalışan kamu ve özel sektör çalışanların bilgisayarlarında Java ve Flash desteği yoktu daha doğrusu yasaktı ve biz günün stresine çare olması için kamu ve özel sektör çalışanlarına böyle bir sohbet ortamı sunduk şuan bu sistemi Türkiye’de binlerce sohbet sitesi kullanıyor akıllı cihazlardan sohbete giriş yapa biliyor.

Vizyonumuz

Tamamen Atatürk ilke ve İnkılapları doğrultusunda T.C. Anayasa Kanun ve Yasalarına bağlı Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla kendi alanımızda lider sohbet ağı olduğumuz gibi dünya çapında da saygın bir konuma gelmektir.

bedava chat