Sohbet Gevezem

 

Sohbet Gevezem

Gevezelik, faydasız ve çok konuşmaktır. Kimseye faydası olmayan içi boş sözlerin dahi sürekli tekrar edilmesi, geyik yapılmasıdır. İnsanlarda en itici duran özelliklerden birisidir.

Geveze insanlarla kimse arkadaş olmak istemez. Onların söylediklerinden herkes sıkılır ve o geveze kişi hiçkimse tarafından da itibar görmez. akıllı insanlar çok konuşmaz, susmayı tercih ederler. Atalarımız, Söz gümüşse, sükut altındır. diyerek gevezeliğin hiç de hoş bir şey olmadığını anlatmaya çalışmıştır.

Geveze‘miyim Ben sohbet Konuşmak derdimizi anlatabilmek,o dilimizi zekamızla eş değer kullanabilmek.Büyüklerimizin dediği gibi Çok laf yalansız,çok mal haramsız olmalıdır.Az ve öz yerinde konuşma sitiline geveze denmiyor abi.Eğer’ki,karşımızdakini susturmuş,sadece ben konuşim herkes beni dinlesin diyenlerdenseniz,hiç kusura bakmayın geveze kategorisine giriyorsunuz derim.

adımız geveze degil ama kendimiz cok gevezeyiz

türkiyenin en geveze sohbet adresi Www.YazSohbet.Com

YazSohbet sitemiz gerek kanal yetkililerimizle olsun gerek admin arkadaşlarımızla olsun siz sohbet severlere seviyeli ve dürüst bir ortam sunmaktayız.

Belki bu insanlar gibi sunucumuzda dertlerden gevezelik yapmıyoruz ama yazsohbet de birer gevezeye dönüşüyoruz.Sizlerde bizler gibi biraz gevezeyseniz,gevezelikte sınır tanımayan,konuşmayı seven arkadaşlarımızı sohbet sitemize bekliyoruz.:d:d:d

bedava chat