Saç Bakımı

Degerli SohbetYaz.Com Kullanıcıları; Bu Yazımızda Dünyada Son Zamanlarda Uygulanan ve Saç Bakımı Için Çok Önemli Bir Akımı Anlatacağız Sizlere,

Bir Çoğunuz Biliyorsunuz Ki Saç Derimiz Saçlarımız Için Koruma Yapısını Kendisi Oluşturur Kendi Yağını Üretir.

Bu Yağ Saçı Besler Korur ve Kepek oluşumunu engeLLer. ŞAMPUAN lar Saçı Günlük Hayatımızın Kir Toz Ve Yağdan Arındırırken Bu Koruma Tabakasınıda alır götürür.  Bu saçın geç uzamasını yıpranmasını ve kırılmasını sağlar.

Bu Yağ Tabakası Temizlendiği Zaman Saç Derimiz Kendini Korumaya Alır Ve Saçın Daha hızlı ve daha çabuk yağlanmasına sebep olur.

Ortalama bir şampuana verdigimiz para birazdan size vereceğimiz uygulamadan cok masraflı ve şampuanlar biliyosunuz ki bir çok kozmetik dermokozmetik ürünleri hayvanlar üzerinde test edilir , hayvanlar üzerinde test edilmeyenleri cok pahalı, test edilenlerinde vebali büyüktür.

Şimdi Siz Değerli Sohbetyaz.com kullanıcıları Icin şampuansız saç yıkama kremleme tekniği vericez dunyada ve ülkemizde bir çok ünlü bu yöntem ile saçlarını korumaktadır , Turkiyedeki Örneklerinden Biride Hadise ‘dir … hadise bu yöntemi turkiyede iLk Deneyenlerdendir..

Yapmanız Gereken Tek Şey = Karbonat +Su Sampuan Görevi Görecek.  Sac Derinize Masaj Yaparak Uygulayacaksınız. Yarim Litrelik Su şişesine 5-6 Tatlı Kaşığı Karbonat Koyarak Uygulamalısınız.

Elma Sirkesi+Su iSe Saç Kremi Görevi Görüyor, Yine Yarım Litrelik Su Şişesine 1 Cay Bardağı Elma Sirkesi Koyuyoruz.  Ve Elma sirkeli suyu saçımızın derisine Güzelce masaj  yaparak uyguluyoruz. Hic bir şekilde elma sirkesi kokusu kalmıyor .

Kuru saçlar elma sirkesini cogaltabilir karbonati azaltabilirler. Yağlı saçlar ise karbonatı çoğaltıp sirkeyi azaltabilirler.

Bu yöntem ile hem kimyasallardan uzak durmuş olucak hemde saçlarınıza doğal yöntemlerle bakım yapmış olacaksınız.

Sağlıklı Ve Güzel Günler Diliyoruz. SohbetYaz.com Kullanıcıları…

bedava chat