İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

 

İstanbul Sohbet, hemen hemen her sunucuda bulunan sohbet odalardan bir tanesidir. İstanbul;  Türkiye’de yer alan şehir ve ülkenin 81 ilinden biri. Ülkenin en kalabalık, ekonomik ve sosyo-kültürel açıdan en önemli şehridir.Şehir, iktisadi büyüklük açısından dünyada 34. nüfus açısından belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa’da birinci, dünyada ise Lagos’tan sonra altıncı sırada yer almaktadır. İstanbul Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur. İstanbul kıtalararası bir şehir olup, Avrupa’daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu Yakası veya Asya Yakası denir. Tarihte ilk olarak üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç’in sardığı bir yarım ada üzerinde kurulan İstanbul’un batıdaki sınırını İstanbul Surları oluşturmaktaydı. İstanbul; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu olmak üzere 39 ilçeden oluşmaktadır.

İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet, ile her dilden, her dinden, her yöreden insanlar ile karşılaşabilir, hatta ve hatta bu insanlarla samimi dostluklar kurup sanal olarak kalmayıp gerçek hayatta görüşebilme imkanı bulabileceksiniz. İstanbul sohbet odalarımızda dilediğiniz kadar ücretsiz sohbet edebilir, dilediğiniz kadar müzik dinleyebilir, ve keyifli şarkılar eşliğinde oyun kanallarımızda oyun oynayabilirsiniz. Ve en güzel imkan olarak da bunları ücretsiz yapabiliyor olmamızdır. Bazı insanlar vardır sözlü olarak anlatamaz ama yazılı olarak karşıdaki insana duygu ve düşüncelerini aktarabilir. İstanbul Sohbet ile özel konuşma imkanı bile sağlanmıştır. Ayrıca İstanbul Sohbet odalarımızda tatilde, yolda, otobüste olduğunuzda bile bağlanabileceksiniz. Akıllı telefonlarınızda androidchat uygulaması ile sohbet odalarımızda bulunabilirsiniz.

İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet odalarımızda bulunabilmek için www.sohbetyaz.com adresine tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Kendinize uygun rumuzunuzu (nick, takma ad) seçerek sohbetin keyfini yaşayabilirsiniz. İstanbul Sohbet odalarımızda 7/24 online sohbet edilebilmekle birlikte sohbetin en seviyeli ve en güvenilir bir şekilde yaşandığından emin olabilirsiniz. Eğer bunu kendi gözlerinizle görmek isterseniz denemekte fayda vardır. İstanbul Sohbet odalarımızda İstanbul’daki insanlarla tanışma olanağı sağlanmıştır. İstanbul Sohbet ile hepinize en eğlenceli sohbet etmeniz dileklerimizle.

 

bedava chat