İstanbul Sesli Sohbet

İstanbul Sesli Sohbet

İstanbul Sesli Sohbet

İstanbul Sesli Sohbet Sesli sohbet sitemizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.Sesli sohbet sitemizde her yaştan insanlar ile sohbet edebilirsiniz.Sohbet etmek nedir.Yaşlı, belki de hasta biri mi? Evde çocuklar olduğuna ilişkin belirtiler var mı? Maddi durumu iyi mi, yoksa geçim mücadelesi içinde mi görünüyor? Evinin dekorasyonu ya da kendisinin üzerindeki takılar dinsel inancı hakkında bir fikir veriyor mu?İstanbul Sesli Sohbet Karşılaştığınızda ilk sözlerinizi bunları hesaba katarak söylerseniz kişi sizi kendisiyle ortak ilgi alanları olan biri olarak görebilir.

Ev sahibiyle yüz yüze görüşemiyor, belki kapının arkasından yalnızca sesini duyuyorsanız, bundan nasıl bir sonuç çıkarabilirsiniz? Kişi korkuyor olabilir. Bu ipucundan yararlanıp kapı arkasından bir sohbet başlatabilir misiniz?

Bazı yerlerde kişiyi sohbete çekmek kendinizden söz etmekle mümkün olabilir; geçmişinizi, neden kapısına geldiğinizi, neden Tanrı’ya inandığınızı, Mukaddes Kitabı incelemeye neden başladığınızı ve Mukaddes Kitabın size nasıl yardımcı olduğunu söyleyebilirsiniz.

bedava chat