İslam Sohbet , Dini Sohbet

İslam Sohbet , Dini Sohbet

Chat Yapmak Yazışmak Bir Çok Insanın Keyif aLdığı Eğlendiği Bir Platformdur. Müslümanların Bilgi ve Birikimini paylaşması için de Tasavvuf Kanalımıza göz atmanızı öneririz.

Dünyanın her yerinden müslümanlarla yazışabilir, bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Tasavvuf ; Allahın varlığını birliğini evrenin oluşumunu , kalbi temiz tutmak , kötü huylardan temizlemek ve iyiliklerle güzel huylarla doldurmak demektir.

SohbetYaz ailesi olarak müslüman bir toplum olduğumuz için gayemiz chat ortamında da olsak islamin birliğinden ayrılmamaktır.

Sizlerde Sohbetyaz Ailesine katılarak tasavvuf kanalında islami bilgilerinizi paylaşabilir, bilgi birikiminize bir çok yeni islami bilgiler ekleyebilirsiniz.

Hem eğlenerek keyifli sohbet edebilir hemde islami bilgilerinizi paylaşabilecek yeni arkadaşlıklar edinmek için Sohbetyaz ailesine katılın ve tasavvuf kanalında dini sohbet edin.

Radyo kanalından tasavvuf muzikleri isteyip sohbet keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Bir tık ötenizdeyiz mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan wwww.sohbetyaz.com tıklayarak giriş sağlayabilirsiniz … Hayırlı günler.

bedava chat