Dini Sohbet Siteleri

Dini Sohbet Siteleri

Dini Sohbet Siteleri olarak sitemizde dini sohbetlere katılarak dini bilgilerinizi geliştirebilirsiniz.Din alimlerinin ve imamların sohbetlerinin yanı sıra kendi aramızda yapacağımız sohbetlerde çok önemlidir.

Öyle ki bu konuda din alimlerinin önemli bir sözü vardır:
Günah lekeleri ile kalbi paslanan kimse, salihlerin sohbetinde bulunursa, kalbinin pası silinir, günah işlemesi zorlaşır, iyilik etme isteği artar.Dini Sohbet Siteleri olarak sizlerle Kırk gün içinde bir ilim sohbetinde bulunmayan kimsenin kalbi kararır  diye biliyoruz. Büyük günah işlemeye başlar; çünkü ilim kalbe hayat verir. İlimsiz ibadet olmaz.Bu Hadis-i Şerif’ten yola çıkarak her zaman ibadet etmeli ve sohbetlere katılmalıyız.

Din alimleri her zaman bulunduğumuz ile gelmeyebilir, mahalli sohbetlerimiz her zaman olmayabilir ama artık iyi kullanıldığında büyük bir nimet olabilecek internet sayesinde her zaman internet üzerinden canlı kullanıcılar ile yapabileceğimiz sohbetlere katılabiliriz.Bu önemli sohbetler ile din konuşarak geçireceğiniz her vakit sizlere sevap olarak dönecektir. İslamiyet hakkında konuşmak, Müslümanlığı daha iyi anlamak her zaman için en önemli sevaplardandır.

bedava chat