Bursa Dini Sohbet

Bursa Dini Sohbet

Tek tanrı inancına dayalı en yaygın İbrahimî dinlerden biri olan İslamiyet veya Müslümanlık sadece ve sadece Allah’a ve onun elçisi olan Hz. Muhammed’e inanmaktır.Bursa Dini Sohbet Bu vesile ile Müslümanlık en son inmiş ve en doğru şekilde korunan Kuran’ı Kerim ile ayetler ve surelere inanmaktan geçer.

Sadece inanmak yetmez bu sure ve ayetlerde yazanları uygulamalı ve bir hayat biçimi olarak yaşamamız gerekir.Bursa Dini Sohbet olarak Kuran’ı-Kerim o kadar büyük bir kaynaktır ki, Müslümanların tüm sorularına cevap vermektedir.

Aklımıza takılan diğer tüm sorular için din alimlerinin İslami sohbet adı altında gerçekleştirdiği sohbetlere katılabilir, bu konuda televizyonlarda yayınlanan önemli programları dikkatle takip edebilirsiniz.insanlar kendi aralarında dini sohbet gerçekleştirdiğinde birbirlerinden çok şey öğrenebilir, hem de bu keyifli muhabbet ile İslamiyet’e olan ilgiyi arttırır, bolca sevap kazanabilirsiniz.

Evde keyifle otururken sadece bilgisayar başına geçerek dini sohbet yapabilecek arkadaşlar bulabilir, bu sohbetlere katılarak kendi fikirlerinizi açıklayabilirsiniz. Aynı zamanda diğer kullanıcılardan çok yararlı ve faydalı bilgiler öğrenebilirsiniz.

Bursa Dini Sohbet Unutmayın ki Behaeddin Buhari hazretleri, “Bizim yolumuzun temeli sohbettir” buyurmuş ve eklemiştir.Bursa Dini Sohbet “Evliyanın sohbetinin bir saati, kırk günlük mücahedelerden daha üstündür”

Sizde bu sevaba erişmek ve bilgilerle donanmak için dini sohbetleri kaçırmayıp, dikkatle takip etmelisiniz.

bedava chat