Aldatılma Mesajları

Aldatmak sana yakışır, sen yalanlarınla mutlu ol ve yalanların içinde sahte gülücükler dağıtırken beni düşün, işte beni düşündüğün gün gerçekleri görüceksin..

Sen sabahım ol isterdim güne seninle başlayıp seninle bitirmek isterdim güzellikler seninle başlasın isterdim, ama ihanetinle şimdi sadece ve sadece kendime ağlıyorum..

Keşke tanımasaydım seni, keşke sevmeseydim kendimden vaz geçecek kadar seni, elimde olsa söküp atardım seni sveen bu kalbimi, ihanetinle parçaladın yok ettin bende ki seni..

Sen mutluluğu yalanlarınla sarmışsın, sen gerçekleri hayatından çıkarıp yalanlarına inanmışsın! yalanların gibi ihanetinde vurdu seni seven kalbimi..

isterdim seninle bir hayatı birlikte yaşamak, isterdim ki HAYAT SEN OL ben ise seni dünyanda yaşayan bir kul olayım, ama sen yalan oldun ben ise ihanetinin bedelini ödüyorum gözyaşlarımla..

Şimdi bakarım anılarıma ne sözler vermişiz birbirimize ne günahlardan geçmişiz seninle el ele, şimdi bakarım hatıralara verdiğimiz yeminler yalan olmuş ihanetinle yok olmuşum..

Sen hep benim için tek’din bu hayatta, seni yaşanacak güzel günlerimin temeli sanırdım, seni yaşadıkça hayata tutunmak isterdim seni kendime ihanet ederek sevdim güzelim..

Sana kendimden daha çok önem verirken sen benden başkalarına daha çok önem verdin, ben seni tertemiz duygularımla severken, sen ihanetinle beni ezdin geçtin güzelim…

Vurdum duymazlığın çizdi sonumuzu, seni ne kadar çok sevdim görmedin mi sana aşık bu çocuğu? Şimdi gidiyorum belki anlarsın yalnız kaldığında yaptığın hataları..

Hangi aşkın sonu mutlu bitmişki? hangi güzelliklerin sonu hatırlanmış ki? belki bir gün yalarım sevdiğimi belki ihanet olmaz yeni hayatımda ki sevgili..

Yalanların içinde sevdim seni yalan olan sözlerin içinde buldum cennet gözlerini, inandım sana sevdim seni sormadım kalbime sebebini, bir ihanetinle vurdun beni öldürdün sana aşık olan bu genci..

keşke gözlerinde ki ışık kadar sözlerinde gerçek olsaydı, keşke demeden yaşayabilseydim hayatı seninle, sen sadece beni aldatarak değil kendinide aldatarak kıydın bize..

ETİKETLER :

bedava chat