Adana Sohbet

Adana Sohbet

Adana Sohbet

Adana Sohbet

 

 

Adana sohbet, her dilden her inançtan her ilden insanların birbiriyle kaynaşmasını sağlayan bir topluluk alanıdır. Gelin isterseniz Adana nasıl bir yerdir öncelikle onun  hakkında bilgi sahibi olalım. Adana Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık altıncı şehri. 2016 yılı verilerine göre, 2.201.670 nüfusa sahiptir. İlin yüzölçümü 13.844 m2’dir. İlde km2’ye 159 kişi düşmektedir. (Bu sayı en çok Seyhan ilçesinde 1796 kişidir.)2016 yılında TÜİK verilerine göre 4’ü anakent ilçesi (Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam) olmak üzere toplam 15 İlçesi ve belediyesi vardır. Bu ilçelerde 829 mahalle bulunmaktadır.Türkiye’deki altıncı büyük metropolitan alan olup ülkenin önde gelen bir ticaret ve kültür merkezidir.Maden zengini 4. bölge olan Adana; krom, demir, manganez, kurşun ve çinko yatakları açısından önem taşımaktadır. Adana; Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan‎, Pozantı‎, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli‎, Yumurtalık‎, Yüreğir ilçelerinden oluşmaktadır.

 

Adana Sohbet

Adana Sohbet, 7 den 70 e bütün insanların buluştuğu bir sohbet odası olup Adana’lı insanlar sayesinde Adana’nın güzellikleri hakkında bilgi alabileceksiniz. Yalnızlıktan bunalan gün içinde yoğun streslerle iş yerlerinden evlerine dönen insanlar bir nebzede olsa kafalarını dağıtmak amacıyla bir uğraş olarak sohbet odalarına yönelebilirler. Adana Sohbet ile yeni binlerce insanla tanışabilir onlarla sanalda bir ortam kurup dostluklar edinebilir ilişkilerinizi ilerletip gerçek hayatta bile samimi arkadaşlıklar kurabilme imkanı sağlamaktadır. Adana Sohbet ile ücretsiz ve sınırsız sohbetinizi edebilir, keyifli müzikler eşliğinde oyun kanallarımızda oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Ayrıca Adana Sohbet odalarımıza artık yolda, otobüste, tatilde bilgisayara bağlı kalmadan mobil uygulaması sayesinde bağlanabileceksiniz. Akıllı telefonlarınıza androidchat uygulamasını indirerek Adana Sohbet odalarımıza kolayca bağlanabilirsiniz.

Adana Sohbet

Adana Sohbet odalarımızda yeni insanlarla tanışıp keyifli sohbetler edebilirsiniz. 7/24 online odalarımızda sohbetin en seviyeli ve en güvenilir bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz. Tek yapmanız gereken www.sohbetyaz.com adresine tıklayarak sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz. Kendinize ait rumuzlarınızı (takma ad, nick) kaydınızı tamamladıktan sonra eğlenceli sohbetin tadına doyamayacaksınız. Adana Sohbet ile Adana hakkında bilgi alabilir, Adana’da yaşayan insanlar ile tanışabilme imkanı bulabileceksiniz. Adana Sohbet odalarımızda hayatınızı eğlenceli hale getirebilmeniz dileklerimizle…

bedava chat